Wolf Short 3.0m 30-60g teleskoop 230g
Tootekood: LWSWL-300
EAN: 2000006564016
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2000006564016
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
12,90 €
Odavas hinnaklassis teleskoopritv on tehtud komposiitmaterjalist ning on neopreenist käepidemega. Rõngad on SIC. Ritv kaalub 230g ning on 3m pikk. Transpordiasendis on ridva pikkuseks 80cm.
Ridva test 30-60g
Ridva test 30-60g
| Kaal | 230g |
| Pikkus | 300cm |
| Pikkus transpordiasendis | 80cm |
| Rõngaste arv | 9 |
| Seeria | Wolf Short |
| Sektsioonide arv | 9 |
| Test | 30-60g |
| Materjal | Komposiit |
| Käepide | Kummeeritud |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: FXXT24MH
, EAN: 8717009847230
, Laoseis kaupluses: 3
, Kaal: 189 , Käepide: EVA
38,95 €
Tootekood: SCATFX60LC
, EAN: 8717009860079
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 91 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
50,95 €
Tootekood: SCATFX810LC
, EAN: 8717009860208
, Laoseis kaupluses: 3
, Kaal: 146 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
64,90 €
Tootekood: YASLTDZA270M
, EAN: 8717009844482
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 138 , Kaal: , Käepide: Kork , Hingavus:
279,95 € (18%)
339,95 €
339,95 €
Tootekood: YASLTDPE225ML
, EAN: 8717009844444
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 95 , Kaal: , Käepide: Kork , Hingavus:
329,95 €


