Wolf Short 2.4m 30-60g teleskoop 170g
Tootekood: LWSWL-240
EAN: 2000006562012
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2000006562012
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
9,50 €
Odavas hinnaklassis teleskoopritv on tehtud komposiitmaterjalist ning on neopreenist käepidemega. Rõngad on SIC. Ritv kaalub 170g ning on 2.4m pikk.
Ridva test 30-60g
Ridva test 30-60g
| Kaal | 170g |
| Pikkus | 240cm |
| Pikkus transpordiasendis | 70cm |
| product_reorder_multiples | 0 |
| Rõngaste arv | 8 |
| Seeria | Wolf Short |
| Sektsioonide arv | 8 |
| Test | 30-60g |
| Materjal | Komposiit |
| Käepide | Kummeeritud |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: FXXT21ML
, EAN: 8717009847193
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: 118g , Käepide: EVA
33,95 €
Tootekood: 16930526
, EAN: 4823102102689
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 74g , Kaal: , Käepide: EVA , Hingavus:
87,95 €
Tootekood: SCATFX710MC
, EAN: 8717009860178
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: 142 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
61,95 €
Tootekood: 15230180
, EAN: 4029569242115
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 85g , Kaal: , Käepide: EVA , Hingavus:
69,90 €
Tootekood: SCATFXTE27M
, EAN: 8717009860468
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: 93g , Kaal: , Käepide: Kork , Hingavus:
75,95 €



