Tonkaritv Fish2Fish Storm 2.4m 100-200g (190g)
Hind:
23,90 €
Fish2Fish Storm - plug spinning for bottom fishing. Equally suitable for both casting and plumb fishing. Fast line of the rod, well signals a bite. The rod is equipped with a neoprene handle and low profile lightweight Kujira XR Super Hard ZrO2 rings (1600-1800H, kg / mm2). Test rods from 100 to 200g.
| Inliner | Ei |
| Kaal | 190g |
| Pikkus | 240cm |
| Pikkus transpordiasendis | 125cm |
| Rullikud | Ei |
| Seeria | Storm |
| Sektsioonide arv | 2 |
| Test | 100-200g |
| Käepide | EVA |
| Materjal | Komposiit |
| Tüüp | 2-osaline |
Sarnased tooted
Tootekood: SCATFX70MHC
, EAN: 8717009860123
, Laoseis kaupluses: 3
, Kaal: 127 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
45,99 € (19%)
56,90 €
56,90 €
Tootekood: SCATFX710MC
, EAN: 8717009860178
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: 142 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
61,95 €
Tootekood: L17031-275/360
, EAN: 2800090330012
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 360g , Kaal: , Käepide: EVA , Hingavus:
33,95 €
Tootekood: PRF732UL
, EAN: 4823102100883
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: , Hingavus:
89,90 €
Tootekood: ASPSTTG100M
, EAN: 8717009858212
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: , Hingavus:
349,95 €



