Teleskoop Chieftain Beach 350cm 100-200g
Hind:
27,90 €
Universaalne rullihoidjaga teleskoopritv. Käepideme osa on kaetud libisemiskindla nahaga.
| Pikkus | 350cm |
| Pikkus transpordiasendis | 94cm |
| Rõngaste arv | 5 |
| Seeria | Chieftain Beach |
| Test | 100-200g |
| Materjal | Komposiit |
| Käepide | Kummeeritud |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: PBB-1293-120
, EAN: 2900063664028
, Laoseis kaupluses: 7
2,90 €
Tootekood: 125011
, EAN: 2000002982678
, Laoseis kaupluses: 1
41,90 €
Tootekood: AEBTR5000-6
, EAN: 2800103516013
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 385g
51,95 €
Tootekood: AH5000-5
, EAN: 2000000138664
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 425g
46,90 €
Tootekood: 9789985995904
, EAN: 2000000140780
, Laoseis kaupluses: 9
2,70 €


