Spinning Fladen Maxximus Dropshot / Jig 2.4m 8-32g
Tootekood: 12-46240
EAN: 7333109022400
Kaubamärk: Fladen
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 7333109022400
Kaubamärk: Fladen
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
72,90 €
Rahva nõudmisel oleme loonud osad oma jig & dropshot ritvadest sellesse kergesse ja tundlikusse sarja. Matt tooriku viimistlus ja segatud süsiniktoorikud kõrgekvaliteediliste rõngastega. Valige kergeim UL-püük kuni raskemate pehmete söötade ja kalade vahel!
| Inliner | Ei |
| Pikkus | 240cm |
| Pikkus transpordiasendis | 127cm |
| Rõngaste arv | 6 |
| Rullikud | Ei |
| Seeria | Maxximus |
| Sektsioonide arv | 2 |
| Test | 8-32g |
| Käepide | Kork |
| Tüüp | 2-osaline |
| Materjal | Süsinik |
Sarnased tooted
Tootekood: PMSA-14-380
, EAN: 5900637375777
, Laoseis kaupluses: 5
7,95 €
Tootekood: WAA623-280
, EAN: 5900637039334
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 138 , Käepide: EVA
79,90 €
Tootekood: CFINV07015_5
, EAN: 4823094815994
, Laoseis kaupluses: 5
3,30 €
Tootekood: FXXT21MH
, EAN: 8717009847216
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: 123 , Käepide: EVA
35,95 €
Tootekood: SCATFX910MC
, EAN: 8717009860260
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 171 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
74,95 €



