Wolf Short 2.1m 30-60g teleskoop 140g
Tootekood: LWSWL-210
EAN: 2000006561015
Kaubamärk: Akara
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
EAN: 2000006561015
Kaubamärk: Akara
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Hind:
7,90 €
Odavas hinnaklassis teleskoopritv on tehtud komposiitmaterjalist ning on neopreenist käepidemega. Rõngad on SIC. Ritv kaalub 140g ning on 2.1m pikk. Transpordiasendis on ridva pikkuseks 0.7m.
Ridva test 30-60g
Ridva test 30-60g
| Kaal | 140g |
| Pikkus | 210cm |
| Pikkus transpordiasendis | 70cm |
| Rõngaste arv | 8 |
| Seeria | Wolf Short |
| Sektsioonide arv | 8 |
| Test | 30-60g |
| Materjal | Komposiit |
| Käepide | Kummeeritud |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: SM-YS5001-225
, EAN: 2800077836018
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 108g , Käepide: Kork
88,00 €
Tootekood: FXXT21UL
, EAN: 8717009852067
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 121g , Kaal: , Käepide: EVA , Hingavus:
33,95 €
Tootekood: FXXT18L
, EAN: 8717009847186
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 87 , Käepide: EVA
31,95 €
Tootekood: FXXT21M
, EAN: 8717009847209
, Laoseis kaupluses: 3
, Kaal: 116 , Käepide: EVA
34,95 €
Tootekood: SCATFXTE21L
, EAN: 8717009860406
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 63g , Kaal: , Käepide: Kork , Hingavus:
58,95 €



