Lihtkäsiõng Clipper 4m ujukikomplektiga roosa
Tootekood: 12-514P
EAN: 7392080025145
Kaubamärk: Fladen
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 7392080025145
Kaubamärk: Fladen
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
14,90 €
Ridval on otsarõngas
Teleskoopridva komplekt kuhu kuulub lisaks ridvale veel ujuk läbimõõduga 40mm, tamiil pikkusega 4m, tina ja konks.
| Kaal | 237g |
| Pikkus | 400cm |
| Pikkus transpordiasendis | 115cm |
| Rõngaste arv | 1 |
| Seeria | Clipper |
| Sektsioonide arv | 4 |
| Test | 10-40g |
| Materjal | Komposiit |
| Käepide | Plastik |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Ridvale käib konnektor, sobilik suurus 1.8mm
Tootekood: SM-ATX-600BK
, EAN: 2800086127015
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 311g , Käepide: Plastik
38,40 €
Tootekood: 3123-500
, EAN: 4750701195906
, Laoseis kaupluses: 14
, Kaal: 345 , Kaal: , Käepide: Plastik , Hingavus:
16,95 €
Ridval on otsarõngas
Tootekood: ASAI-400BK
, EAN: 2000000101323
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 140g , Käepide: Plastik
27,95 €
Tootekood: ZL23-1-1.50-5
, EAN: 5900637998389
, Laoseis kaupluses: 31
1,50 €
Tootekood: 222-00300
, EAN: 4741555028694
, Laoseis kaupluses: 6
9,95 €



