Lihtkäsiõng Active Pole TX-20 4m 5-20g 141g
Tootekood: SM-ATX-400BK
EAN: 2800086125011
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: 1
EAN: 2800086125011
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: 1
Hind:
24,95 €
Ridvale käib konnektor, sobilik suurus 1.8mm
Surft Master Active õng- Sobib eri liiki püügivõimalusteks, keskmiselt kiire tundlikkusega (MEDIUM-FAST). Sobib väga erineva kaaluga kalade kaldaletoomiseks, tagab täpse haakimise ja heited.
| Kaal | 141g |
| Pikkus | 400cm |
| Pikkus transpordiasendis | 119cm |
| Rõngaste arv | Puudub |
| Seeria | Active Pole |
| Sektsioonide arv | 4 |
| Test | 5-20g |
| Käepide | Plastik |
| Tüüp | Teleskoop |
| Materjal | Süsinikkiud TX-20 |
Sarnased tooted
Ridval on otsarõngas
Tootekood: 3123-400
, EAN: 4750701195890
, Laoseis kaupluses: 16
, Kaal: 225g , Käepide: Plastik
12,95 €
Tootekood: F2FRFN-400BBK
, EAN: 2000000115344
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 235g , Kaal: , Käepide: Plastik , Hingavus:
10,50 €
Tootekood: ZL23-1-1.50-5
, EAN: 5900637998389
, Laoseis kaupluses: 31
1,50 €
Tootekood: G-Power Pole 8008M
, EAN: 4718947058539
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: , Hingavus:
37,90 €
Tootekood: 222-00400
, EAN: 4741555028700
, Laoseis kaupluses: 4
13,95 €



