Wolf Short 4.5m 30-60g teleskoop 350g
Tootekood: LWSWL-450
EAN: 2000006566010
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2000006566010
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
18,90 €
Odavas hinnaklassis teleskoopritv on tehtud komposiitmaterjalist ning on neopreenist käepidemega. Rõngad on SIC. Ritv kaalub 350g ning on 4.5m pikk. Transpordiasendis on ridva pikkuseks 83cm.
Ridva test 30-60g
Ridva test 30-60g
| Kaal | 350g |
| Pikkus | 450cm |
| Pikkus transpordiasendis | 83cm |
| Rõngaste arv | 9 |
| Seeria | Wolf Short |
| Sektsioonide arv | 9 |
| Test | 30-60g |
| Materjal | Komposiit |
| Tüüp | 2-osaline |
| Käepide | Kummeeritud |
Sarnased tooted
Tootekood: F2FS-240
, EAN: 2800102268012
, Laoseis kaupluses: 3
, Kaal: 190g , Kaal: , Käepide: EVA , Hingavus:
23,90 €
Tootekood: 16930529
, EAN: 4823102102719
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 102g , Käepide: EVA
93,90 €
Tootekood: SCATFXTE21L
, EAN: 8717009860406
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 63g , Kaal: , Käepide: Kork , Hingavus:
58,95 €
Tootekood: ASPSTTG100M
, EAN: 8717009858212
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: , Hingavus:
369,95 €
Tootekood: SED810MMFC
, EAN: 8717009852272
, Laoseis kaupluses: 1
, Käepide: Kork
99,95 € (20%)
124,95 €
124,95 €


