Rull Akara Demetra FD-3000A 5+1bb 5.5:1 varupooliga
Tootekood: AKFD3000-6
EAN: 2800030377015
Kaubamärk: Akara
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2800030377015
Kaubamärk: Akara
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
31,90 €
| Kaal | 259g |
| Laagrite arv | 5+1bb |
| Mahutavus | 0.30mm/120m |
| Seeria | Demetra |
| Siduri tugevus | 5kg |
| Ühe käepöördega | 72cm |
| Ülekanne | 5.5:1 |
| Sidur | Esisiduriga |
Sarnased tooted
Tootekood: SA4000FJ
, EAN: 022255248051
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 260g
236,95 € (18%)
289,95 €
289,95 €
Tootekood: STC5000XGFM
, EAN: 0022255275958
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: , Kaal: 290g , Hingavus:
239,95 €
Tootekood: SE4000FJ
, EAN: 022255280587
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 290g
90,95 €
Tootekood: CHD-1000A
, EAN: 4718947087164
, Laoseis kaupluses: 3
77,99 €
Tootekood: CHD-3000A
, EAN: 4718947082756
, Laoseis kaupluses: 3
81,99 €



