Pinkstick 270cm 25-60g roosa
Tootekood: 12-86270P
EAN: 7392080862719
Kaubamärk: Fladen
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 7392080862719
Kaubamärk: Fladen
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
34,90 €
Komposiitritv kummist käepidemega ja keraamiliste rõngastega.
| Kaal | 280g |
| Pikkus | 270cm |
| Pikkus transpordiasendis | 143cm |
| Rõngaste arv | 6 |
| Seeria | Pinkstick |
| Sektsioonide arv | 2 |
| Test | 25-60g |
| Käepide | EVA |
| Materjal | Komposiit |
| Tüüp | 2-osaline |
Sarnased tooted
Tootekood: FXXT21M
, EAN: 8717009847209
, Laoseis kaupluses: 3
, Kaal: 116 , Käepide: EVA
34,95 €
Tootekood: FXXT27M
, EAN: 8717009847247
, Laoseis kaupluses: 8
, Kaal: 221 , Käepide: EVA
41,95 €
Tootekood: 16930527
, EAN: 4823102102696
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 85g , Käepide: EVA
92,95 €
Tootekood: SCATFX710MLC
, EAN: 8717009860161
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 129 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
59,90 €
Tootekood: SCATFX710MHC
, EAN: 8717009860185
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 145 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
62,90 €



