Õng New Hunter 0401 6m 10-30g 290g
Tootekood: LW0401-600
EAN: 2000011905019
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2000011905019
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
59,00 €
Pikk erinevate lisadega süsinikritv- kiiretoimeline ning hästi tasakaalustatud töövorm. Varustatud mitmete SIC Light rõngastega, rullihoidjaga, kust on võimalik kerge vaevaga ära võtta rull ning eemaldatava otsaklapiga.
| Kaal | 290g |
| Pikkus | 600cm |
| Pikkus transpordiasendis | 116cm |
| Rõngaste arv | 8 |
| Seeria | New Hunter |
| Sektsioonide arv | 6 |
| Test | 10-30g |
| Käepide | Plastik |
| Materjal | Süsinik IM8 |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: ASAI-600
, EAN: 2000000090528
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 340 , Kaal: , Käepide: Plastik , Hingavus:
48,00 €
Tootekood: A-CB-600
, EAN: 2000000101316
, Laoseis kaupluses: 1
79,00 €
Tootekood: RF-500
, EAN: 2000000106441
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 396g , Kaal: , Käepide: Plastik , Hingavus:
15,90 €
Tootekood: RF-400
, EAN: 2000000111513
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: , Hingavus:
12,90 €
Tootekood: AEX1TEGTM50
, EAN: 8717009876254
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: , Hingavus:
84,95 €



