Õng New Hunter 0401 4m 10-30g 150g
Tootekood: LW0401-400
EAN: 2000036830013
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2000036830013
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
39,00 €
Pikk erinevate lisadega süsinikritv- kiiretoimeline ning hästi tasakaalustatud töövorm. Varustatud mitmete SIC Light rõngastega, rullihoidjaga, kust on võimalik kerge vaevaga ära võtta rull ning eemaldatava otsaklapiga.
| Kaal | 150g |
| Pikkus | 400cm |
| Pikkus transpordiasendis | 114cm |
| Rõngaste arv | 6 |
| Seeria | New Hunter |
| Sektsioonide arv | 4 |
| Test | 10-30g |
| Käepide | Plastik |
| Materjal | Süsinik IM8 |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: AGA-500
, EAN: 2800097478014
, Laoseis kaupluses: 1
65,95 €
Tootekood: ASAI-400
, EAN: 2800097163019
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 165 , Kaal: , Käepide: Plastik , Hingavus:
33,00 €
Tootekood: AFB-400
, EAN: 2800103646017
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: , Hingavus:
31,95 €
Tootekood: AEX3TEGTM70
, EAN: 8717009858441
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: , Hingavus:
164,95 €
Tootekood: 5537-390
, EAN: 4750701196408
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: , Hingavus:
71,95 €



