Lihtkäsiõng Active Pole TX-20 5m 5-20g 214g
Tootekood: SM-ATX-500BK
EAN: 2800086126018
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: 1
EAN: 2800086126018
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: 1
Hind:
30,95 €
Ridvale käib konnektor, sobilik suurus 1.8mm
Surft Master Active õng- Sobib eri liiki püügivõimalusteks, keskmiselt kiire tundlikkusega (MEDIUM-FAST). Sobib väga erineva kaaluga kalade kaldaletoomiseks, tagab täpse haakimise ja heited.
| Kaal | 214g |
| Pikkus | 500cm |
| Pikkus transpordiasendis | 120cm |
| Seeria | Active Pole |
| Sektsioonide arv | 5 |
| Test | 5-20g |
| Käepide | Plastik |
| Tüüp | Teleskoop |
| Materjal | Süsinikkiud TX-20 |
Sarnased tooted
Tootekood: A-16
, EAN: 2900068207022
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
0,80 €
Tootekood: A-18
, EAN: 2900068204021
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
0,80 €
Tootekood: ZL23-1-1.80-5
, EAN: 5900637998396
, Laoseis kaupluses: 19
1,50 €
Ridval on otsarõngas
Tootekood: ASAI-400BK
, EAN: 2000000101323
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 140g , Käepide: Plastik
27,95 €
Tootekood: ZL23-1-0.65-5
, EAN: 5900637998334
, Laoseis kaupluses: 1
1,50 €



