Akara Tele Carp 8830 3.9m 40-120g (415g) teleskoop, lestaritv
Hind:
25,95 €
Keskmise suurusega teleskoop-karbiritv, millel on paraboolne toime ja hea viskamise omadus. See on valmistatud komposiitmaterjalist ja on kahekordse suurusega neopreenist käepide.
| Kaal | 415g |
| Pikkus | 390cm |
| Pikkus transpordiasendis | 98cm |
| Rõngaste arv | 5 |
| Seeria | Tele Carp |
| Sektsioonide arv | 6 |
| Test | 40-120g |
| Käepide | EVA |
| Materjal | Süsinik IM6 |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: IAIP01-3.0
, EAN: 5900637140719
, Laoseis kaupluses: 3
0,60 €
Tootekood: 2540BR
, EAN: 4750701365804
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 376g
47,90 €
Tootekood: CAT4000FE
, EAN: 022255267779
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: 320g
62,95 €
Sobib kasutamiseks soolases vees.
Tootekood: ZXP-6000P
, EAN: 4718947059031
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 526g
139,90 €
Tootekood: 9789985995906
, EAN: 2000000140803
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
3,40 €



