Akara Tele Carp 8830 3.6m 40-120g (380g) teleskoop
Tootekood: AKTC-360
EAN: 2800066139014
Kaubamärk: Akara
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2800066139014
Kaubamärk: Akara
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
23,90 €
Keskmise suurusega teleskoop-karbiritv, millel on paraboolne toime ja hea viskamise omadus. See on valmistatud komposiitmaterjalist ja on kahekordse suurusega neopreenist käepide.
| Kaal | 380g |
| Pikkus | 360cm |
| Pikkus transpordiasendis | 96cm |
| Rõngaste arv | 4 |
| Seeria | Tele Carp |
| Sektsioonide arv | 5 |
| Test | 40-120g |
| Käepide | EVA |
| Materjal | Süsinik IM6 |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: IAIP01-4.0
, EAN: 5900637140726
, Laoseis kaupluses: 18
0,60 €
Tootekood: 9789985995861
, EAN: 2000000123127
, Laoseis kaupluses: 8
, Kaal: , Kaal: , Hingavus:
2,99 €
Tootekood: PBB-1293-080
, EAN: 2900063663021
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
2,10 €
Sobib kasutamiseks soolases vees.
Tootekood: ZXP-6000P
, EAN: 4718947059031
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 526g
139,90 €
Tootekood: 9789985995906
, EAN: 2000000140803
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
3,40 €



