Rull Shimano Catana 3000SRC 5.2:1 2+1bb varupooliga
Tootekood: CAT3000SRC
EAN: 022255216494
Kaubamärk: Shimano
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 022255216494
Kaubamärk: Shimano
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
55,95 €
| Kaal | 300g |
| Laagrite arv | 2+1 |
| Mahutavus | 0.25mm/140m |
| Seeria | Catana |
| Siduri tugevus | 2kg |
| Ühe käepöördega | 76cm |
| Ülekanne | 5.2:1 |
| Sidur | Tagasiduriga |
Sarnased tooted
Tootekood: CAT4000RC
, EAN: 022255216517
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 370cm
55,95 €
Tootekood: SH1000R
, EAN: 0022255211444
, Laoseis kaupluses: 2
, Kaal: 255g
74,95 €
Tootekood: CAT2500RC
, EAN: 022255216487
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 300g
55,95 €
Tootekood: KDA103-3005RD
, EAN: 5900637215752
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 270g
24,95 €
Tootekood: F2FSRD3000-1
, EAN: 2800103509015
, Laoseis kaupluses: 2
14,90 €



