Õng Salmo Blaster Ultima Telerod 4m 5-20g
Hind:
21,90 €
| Inliner | Ei |
| Kaal | 285g |
| Pikkus | 400cm |
| Pikkus transpordiasendis | 120cm |
| Rullikud | Ei |
| Sektsioonide arv | 4 |
| Test | 5-20g |
| Materjal | Klaaskiud |
| Käepide | Plastik |
| Tüüp | Teleskoop |
Sarnased tooted
Tootekood: SM-ATX-500
, EAN: 2800086123017
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 245 , Käepide: Plastik
36,90 €
Tootekood: RF-400
, EAN: 2000000111513
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: , Hingavus:
12,90 €
Tootekood: AMB-400
, EAN: 2000000111520
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 169 , Kaal: , Käepide: Plastik , Hingavus:
26,90 €
Tootekood: 2250-600
, EAN: 4750701195760
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: , Hingavus:
69,95 €
Tootekood: 225-02400
, EAN: 4741555050657
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
19,95 €


