Lihtkäsiõng Active Pole TX-20 6m 5-20g 311g
Tootekood: SM-ATX-600BK
EAN: 2800086127015
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
EAN: 2800086127015
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
Hind:
38,40 €
Ridvale käib konnektor, sobilik suurus 1.8mm
Surft Master Active õng- Sobib eri liiki püügivõimalusteks, keskmiselt kiire tundlikkusega (MEDIUM-FAST). Sobib väga erineva kaaluga kalade kaldaletoomiseks, tagab täpse haakimise ja heited.
| Kaal | 311g |
| Pikkus | 600cm |
| Pikkus transpordiasendis | 120cm |
| Seeria | Active Pole |
| Sektsioonide arv | 6 |
| Test | 5-20g |
| Käepide | Plastik |
| Tüüp | Teleskoop |
| Materjal | Süsinikkiud TX-20 |
Sarnased tooted
Ridval on otsarõngas
Tootekood: 12-5164P
, EAN: 7333109014245
, Laoseis kaupluses: 2
24,90 €
Tootekood: A-20
, EAN: 2900068269020
, Laoseis kaupluses: 17
0,80 €
Ridval on otsarõngas
Tootekood: ASAI-500BK
, EAN: 2000000101330
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
, Kaal: 210g , Käepide: Plastik
35,95 €
Tootekood: AM-6500210
, EAN: 5908277823887
, Laoseis kaupluses: 5
1,00 €
Tootekood: 222-00400
, EAN: 4741555028700
, Laoseis kaupluses: 4
13,95 €



