Mikado Lexus Sapphire Lite Drop Shot 2.4m 5-20g
Tootekood: WAA623-240
EAN: 5900637039358
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: 1
EAN: 5900637039358
Ühik: tk
Laoseis kaupluses: 1
Hind:
69,90 €
| Kaal | 119g |
| Pikkus | 240cm |
| Pikkus transpordiasendis | 124cm |
| Seeria | Lexus |
| Sektsioonide arv | 2 |
| Test | 5-20g |
| Tüüp | 2-osaline |
| Käepide | Plastik |
Sarnased tooted
Tootekood: OMC-1272-10
, EAN: 5900637655701
, Laoseis kaupluses: 15
2,50 €
Tootekood: WAA623-260
, EAN: 5900637039341
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 170 , Käepide: EVA
75,90 €
Tootekood: WAA623-280
, EAN: 5900637039334
, Laoseis kaupluses: 1
, Kaal: 138 , Käepide: EVA
79,90 €
Tootekood: RT-180UL
, EAN: 2800097421010
, Laoseis kaupluses: Kauplusest otsas, juhul kui saab lisada ostukorvi tellitakse tarnija laost
79,00 €
Tootekood: SCATFX710MHC
, EAN: 8717009860185
, Laoseis kaupluses: 3
, Kaal: 145 , Kaal: , Käepide: Eva/Kork , Hingavus:
62,90 €




